No Fear

Sojusz No Fear


#1 2007-12-15 21:54:19

Moris

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Ważne

Ej jest sprawa mam pomysł uporamy sie raz na zawsze z tym kermitem dzisiaj w nocy wyślemy koło 12 może 1 flote przyda sie jak najwięcej osób daje ty jego skana
Floty 
Mały transporter 6 Lekki myśliwiec 5
Ciężki myśliwiec 8 Sonda szpiegowska 3
Obrona 
Wyrzutnia rakiet 5
moja flota 7cm 6 lm dawoz 8lm i 3cm jacaq dołączy sie i pumba też myśle ze sie dołączy to są ludzie z którymi już rozmawiałem tam jeszcze wiem że jest u nas paru chętnych

Offline

 

#2 2007-12-16 10:40:43

Katarzynka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ważne

Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał wam pomóc,ale ja niestety nie mam jeszcze ŻADNEJ floty:(,zgadnijcie "dzięki"komu,oczywiście przez tego kermita:(.Co stworzę jakąś flotę to zaraz kermit ją,niszczy i jak tu grac?<myśli>

Offline

 

#3 2007-12-17 17:07:48

bauxsters

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ważne

A wiec tak ciezko mi sie rozstawac ogame ale musze wydaje mi sie ze moja dalsza gra niema sensu z powodu nieczestego dostepu do netu bo mam tylko mozliwosc korzystania z netu z laptopa sluzbowego ojca. A on czesto w tygodniu wyjezdza a w dzien niemam niemam kompa do 17. Wczoraj w nocy nastawilem powrot floty na godzine 11 dzis rano, no i jak sie obudzilem o 10 to juz lapa nie bylo a mowil ze bedzie do 12, potem mi gadal ze to cos waznego i musial natychmiast jechac. Moja flota
Obrońca Bauxsters ([4:58:7])
Broń: 0% Tarcza: 0% Osłona: 40%
Typ    M.transp5.    L.myśliw.8    C.mysliw.4    Wyrz.rak1
zostala zniszczona o godzinie 15 przez
Agresor Triffek ([4:58:12])
Broń: 0% Tarcza: 0% Osłona: 50%
Typ    M.transp4    L.myśliw.2    C.mysliw.19

i spadlo mi ponad 80 punktow:/
OD teraz zaczynam grac inna strategia nie bede budowal floty poniewaz mam za malo czasu zeby sie nia opiekowac i mam zamiar isc tylko w kopalnie i jak najszybszy rozwoj technologi.
Tym sposobem latwiej bedzie mi sie zdobywac punkty i zadziej bede spadal w statystykach.

Jesli sojuszowi bedzie przeszkadzala taka gra to niech mnie Dawoz usunie i nie bede mial nikomu tego za zle  bo sam wiem ze taka gra jest strasznie noobowska,
czekam wiec teraz na wasze opinie

pozdrawiam i zycze duzo punktow i wysokich miejsc w statystykach

Offline

 

#4 2007-12-25 13:01:50

Omg

Użytkownik

3492877
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ważne

No tO maSz LIpE zDekA

PzDr ~` tHx

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-serwery.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl www.atom-scans.pun.pl www.footballfans.pun.pl www.anubar.pun.pl